O mnie

Cześć , nazywam się Sybilla!

Bardzo mi miło że tu trafiłeś, rozgość się! 
Mowa fotografii to marka stworzona z miłości do fotografii. Jest pełna naturalnych kadrów, jasnego światła i dużego ciepła które bije od każdego zdjęcia. 
A teraz trochę o mnie żebyś wiedział z kim masz do czynienia. Jestem młodą, pozytywną i pełną pasji dziewczyną. Lubię uczyć się nowych rzeczy i ciągle się rozwijam. Fotografia to moje hobby jak i sposób na życie. Zdjęcia pstrykam od najmłodszych lat, już od tego momentu wiedziałam że to zostanie ze mną na długo. Jestem fanką złotej godziny i naturalnych ujęć a na sesjach staram się żeby panowała pozytywna i luźna atmosfera. W wolnym czasie lubię odkrywać nowe miejsca i próbować nowych rzeczy, lubię jak w moim życiu się coś dzieje bo wtedy wiem że żyję pełnią życia!
Dlaczego zajęłam się fotografią zakochanych? Może dlatego że jestem niepoprawną romantyczką. Lubię słuchać miłosnych historii moich par i utrwalać ich miłość na fotografiach. Energia która panuje pomiędzy dwojgiem ludzi jest najlepszą rzeczą na świecie , dla takich momentów warto żyć. A co z fotografią portretową? Tu jest podobnie..przez portret możemy wyrazić siebie , pokazać naszą osobowość. Uwielbiam naturalne ujęcia i bliskość jaka panuje na takiej sesji. To właśnie czyni moje życie ciekawszym.

 

Sybilla Czogalla

Zajęłam I miejsce w miejskim etapie plebiscytu Mistrzowie Fotografii 2018 w kategorii Fotograf Ślubny Roku i    III miejsce w wojewódzkim finale plebiscytu Mistrzowie Fotografii 2018 w kategorii Fotograf Ślubny Roku 

.W ramach zajęcia I i III miejsca w plebiscycie udzielałam króciutkiego wywiadu do Dziennika Zachodniego.

 

Ukończyłam kurs Michała Kuli 

,,Jak zacząć zarabiać na fotografii”                                               

Uczestniczyłam w szkoleniu z marketingu w mediach społecznościowych w siedzibie Dziennika Zachodniego.